Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Yazılım 410 1

5. Yıla Özel 2 Adet Ücretsiz Udemy Yazılım Geliştirme Kursu

4 Ocak 2020 de Yerelbt’nin 5. Kuruluş yıl dönümünü kutladık. 5 Yıldır bizleri yalnız bırakmayan ziyaretçilerimize özel açılan iki adet Udemy Yazılım Geliştirme Kurs kuponlarına aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz. iki farklı kurs için 10 ücretsiz kupon sizleri bekliyor.

1 – Asp.NET MVC Yönetim Panelli Kurumsal Web Sitesi Eğitimi

Kurs Açıklaması;

Web & Yazılım Geliştirme alanında kendinizi geliştirmek, mevcut yazılım bilginizin üzerine proje uygulayarak daha da ilerlemek için Sıfırdan Asp.NET MVC ile Yönetim Panelli Kurumsal Web Sitesi Oluşturma kursunu tamamlamanız gelişiminize katkı sağlayacaktır.


Sıfırdan kurumsal bir şirkete veya organizasyona yönetim paneli olan bir web sitesinin geliştirilmesini sade bir dil ile anlatarak hızlıca uygulama geliştirmeye odaklanacaksınız. Geliştirme aşamalarında ilgili kaynakların nereden edinileceğini ve kendimizi daha ileriye nasıl taşıyacağınızı öğrenebileceksiniz.

C#, Asp.NET MVC, Entity Framework kullanılarak programlama becerilerinizi, HTML, CSS, JS ve Bootstrap kütüphanelerini kullanarak Web Tasarım becerilerinizi daha üst seviyelere taşıyacaksınız.

Asp.NET MVC programlama mantığı ve uygulanışını proje üzerinde uygulayarak öğreneceksiniz. Her yeni bölümde bir önceki bölümün veya dersin hatırlatması veya benzer uygulanması ile öğrendiklerinizi pekiştirerek kalıcı öğrenme sağlayacaksınız.

Hazır HTML templatelerin projeye entegre edilmesi ve özelliklerinin birebir kullanılmasını entegrasyonunu öğreneceksiniz.

SEO ve diğer Web Geliştirme trendlerinin incelenmesi ile güncel bilgilere sahip olacaksınız.

Admin paneli giriş, yetkilendirme ve yetkiye göre sayfa kısıtlaması, yorum onay ve bildirim mekanizması gibi aksiyonların nasıl organize edildiğini öğreneceksiniz.

Katılmak için tıklayınız.

2 – Asp.NET MVC Blog Sitesi Yapma Eğitimi

Kurs Açıklaması;

Bu kursumuzda birlikte Asp.NET MVC ile bir BLOG Sitesinin tüm özellikleri ve yönetim paneliyle geliştirilmesini inceliyoruz. Lise öğrencileri, MYO öğrencileri ve Lisans Bilgisayar yazılım mühendisliği Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencileri için güzel bir kaynak olacağını düşünüyorum. Bitirme projelerini bu kurs ile yapabileceklerdir.

Web yazılım geliştirme alanında ilerlemek isteyenlerde kendilerine bu kursu temel alabilirler. Kursu tamamladıklarında orta ve ileri seviyede bilgi sahibi olacakalardır.

 • SQL Veritabanı Tasarımı
 • HTML Template Entegrasyonu
 • Bootstrap, Javascript, CSS
 • Entity Framework
 • Veritabanı CRUD(Create Read Update Delete)
 • Üyelik Sistemi
 • Yetkilerndirme Sistemi
 • MVC Kütüphaneleri Kullanımı
 • Resim Yükleme ve daha fazlası

Videolar temel ve orta düzeyde olup kolay ve sade bir dille anlatmaya gayret ettim. Proje olarak Blog projesini baz alarak Asp.NET MVC ile nasıl proje geliştirebiliriz ve bu geliştirme esnasında bize yardımcı olacak kütüphaneleri ve diğer bileşenleri inceledik.

Projemizde MSSQL veritabanı ile blog veritabanımızı oluşturduk. Tablolar arasındaki ilişkileri Database Diagram yardımı ile oluşturarak altyapıyı hazırladık.

Sonrasında startbootstrap..com temin ettiğimiz Blog templates ve SB Admin templates ile bloğumuzun ön yüz ve admin paneli için tasarımlarını mvc mantığı içerisinde Layout sayfalarımızı hazırlayarak tamamladık.

Projemizde Entity Framework ORM ve Linq kullanarak veritabanı işlemlerimizi gerçekleştirdik.

Katılmak için tıklayınız

“5. Yıla Özel 2 Adet Ücretsiz Udemy Yazılım Geliştirme Kursu” üzerine 1 yorum

 1. Türkay dedi ki:

  Teşekkürler

Yorumlar kapalı.