Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Yazılım 114 0

Android Enterprise Nedir ?

Tam adı Android Enterprise Recommended olan hizmet Andorid cihazların hem işletme hem de kişisel hesap olmak üzere ikiye bölünmesi esasına dayanır. Kurumunuzun cihazınız üzerindeki yönetim kurallarına uygun bir kurumsal hesabı, aynı zamanda sizin tüm kurallardan bağımsız kişisel hesabınız tek bir Android cihaz üzerinde bulunabilir.

Böylece şirketinizin kurallarına tabi ayrı bir telefon kullanmak zorunda kalmadan tek bir telefon veya tabletle hem iş süreçlerinizi yönetirsiniz hem de kişisel kullanım ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Android Enterprise Recommended başka neler sunuyor?

Kurum kültürüne uygun cihaz listesi ve bu cihazlar için eğitim verilmesi.

Android’i dağıtmayı, ölçeklendirmeyi ve desteklemeyi kolaylaştıran tutarlı dağıtım vaadiyle daha az sayıda cihaz kullanımı sunulurken kurumların bakım maliyetlerini azaltır.

Sürekli güncel kalma vaadi, kurum verilerini kullanacak olan cihazlarda güncel kalmak şirket için hayati olabilir. Google Enterprise cihazların 90 günde bir güvenlik güncellemesi almasını sağlar.

Dayanıklı cihazlarda uyum, Android Enterprise inşaat, imalat ve endüstri cihazları için de uygun hale gelerek toz, su ve zor koşullar için de kullanılabilir cihazlara destek verebiliyor. Tabiricaizse bu yazılım toz ve çamurda da çalışabiiyor.

Android Enterprise Recommended EMM çözümleri, hem çalışan mülkiyetindeki hem de kurumsal mülkiyetteki dağıtımlar için çeşitli alanlarda kullanılabilen gelişmiş bir yönetim özellikleri dizisi sağlar. Eğitimli personel, EMM çözümlerini modern Android cihaz dağıtımı ve uygulama yönetimi konusundaki bilgi ve deneyimiyle destekler.

Destekenen cihazlar ve daha fazlası için tıklayın.