Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Bu uygulamayı telefona sakın kurmayın (Önemli)
Mobil 150 1

Bu uygulamayı telefona sakın kurmayın (Önemli)

BU UYGULAMALARDAN UZAK DURUN

15 Temmuz darbe girişiminden sonra yakalanan Fetö terör örgütü mensuplarından alınan ifadelere göre darbe girişiminde sadece Bylock kullanılmadı . 1 Kasıma kadar Bylock’u kullanan cemaat üyeleri 1 Kasımda ByLock çalışmamaya başlayınca alternatif olarak bir program aradı ve Bylock a en yakın Karaoke Talk‘ı seçti. Şu anda da ücretsiz arma ve yazışma hizmeti veren Talk uygulamasını telefonlara kurmamanız , kurulmuş telefonları da almamanız çok önemli . Darbe girişiminden sonra başlatılan sapla samanı ayıklama sürecinde kurunun yanında yaşın yanmaması için telefonlarda Bylock ve Talk gibi uygulamaların yüklenmemiş olmasına dikkat edilmeli.

Telefon alırken nelere dikkat etmek gerek ?

İkinci el telefon alacakların çok dikkat etmesi gereken konulardan biri de bu uygulamaları kullanmış bir telefon almamaları . İkinci el telefon alacakların telefonu almadan önce “hard format” attırmaları ve telefonu o şekilde almaları yararlarına olacaktır. Telefonu alırken fatura veya yazılı beyanat alınması da olası sorunlarda kendinizi ispat edebilmeniz için önem arz etmekte.

 

“Bu uygulamayı telefona sakın kurmayın (Önemli)” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Dikkat etmek lazım

Yorumlar kapalı.

Bilim teknoloji ve teknik haberleri ücretsiz almak için Facebook , Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti