Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Yazılım 870 0

En Başarılı VPN Programları Hangileri ?

En İyi VPN Programları Nelerdir ? – 2018

İnternet üzerinden yasaklı sitelere giriş yapabilmek için ücretsiz VPN programı kullanabilir veya DNS ayarlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Günümüzde her gün onlarca siteye erişim yasağı getirilmektedir. Bu sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz VPN eklentileri ve programları var kendi durumunuza uygun olanı seçip indirebilirsiniz. Biz size en rahat kullanımı ve ücretsiz olan 3 vpn programını tanıtacağız

Dünya üzerinde en çok tercih edilen vpn programıdır, Çin ve Rusya’da dahil olmak üzere hemen hemen bütün ülkelerde yaklaşık 2000 vpn sunucusu bulunan Kullanımı kolay, çekici bir arayüz olan Windows ve Android sistemleri ile uyumlu çalışan ücretsiz bir programdır, Reklam destekli olduğundan bedavadır.

Hotspot shield‘i kullandıktan sonra eğer hizmetten memnun kalırsanız daha hızlı ve kısıtlama olmayan, reklamsız Elite sürüme geçmek için bir miktar ücret ödeyerek ömür boyu lisans alabilirsiniz. Almış olduğunuz lisans ile aynı anda 5 cihazdan bağlantı yapabilirsiniz. Windows, Android, İos ve Google chrome gibi her platformda yasaklı sitelere girmek artık çok kolay.

Ücretsiz vpn programları arasındaki yerini ve kalitesini her geçen gün yukarıya taşıyan yeni bir vpn hizmeti daha.  Portable yapısı ile kuruluma gerek yok tek tıklama ile çalışır ve otomatik bağlantı yapar eğer siz isterseniz özel ayarlar bölümünden bağlanacağınız ülkeyi seçebilirsiniz, Reklam yoktur tamamen ücretsizdir.

Psiphon, Windows, Android ve İos işletim sistemlerinde çalışabilen, Kamusal alandaki wifi ağlarındaki bağlantı başarısı ve güvenlik duvarlarındaki engelleri kaldırması ile tanınmış, Kişisel kimliğinizi koruyan, Wifi ile cihaz arasındaki veri alışverişini özel şifreleme tekniği ile başkalarının erişimine kapatan güvenli bir Vpn programı olarak rahatlıkla tavsiye ettiğimiz programlardan biridir.

Ultrasurf’u bilmeyen yoktur Komünist Çin yönetiminin baskılarından ve sansürlerinden kurtulmak için gönüllü yazılımcılar tarafından yapılan ve tüm dünyaya özgür internet parolası ile ücretsiz sunulan bir vpn programıdır, Windows sürümü sonrası Android ve Google Chrome eklentisini piyasaya süren bu yazılım tamamen ücretsiz ve reklamsızdır.

Genel olarak kullanıcılarına 3 adet Vpn sunucusu sunmaktadır, Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi doluluk oranına bakarak vpn sunucu değişimi yapabilirsiniz, Kurulum yoktur indirdiğiniz programı çift tıklama yaparak açar ve anında hazır hale getirerek yasaklanan sitelere girebilirsiniz.

Genel olarak VPN programlarını incelediğimizde ücretsiz olanların çoğunun hızları aynı seviyede, Ücretli olan hizmetler ise sizin net hızınızla doğru orantıda olmaktadır, Eğer bu tür hizmetlere para vermek istemiyorsanız bu programlar işinizi fazlasıyla görecektir, Daha farklı uygulama ve Vpn yazılımları hakkında bilgi almak isterseniz burayı ziyaret etmenizde  fayda var.