Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 56 0

Online eğitim sistemiyle öğrencinizi ve öğretmeninizi anında bulabilirsiniz

ONLİNE EĞİTİM SİSTEMLERİ

Günümüzde siyasi otoritelerin aldığı bazı kararlar eğitim sektörünü geliştirirken bazıları da eğitim sistemini malesef frenliyor . Yıllarca mücadele verip öğretmen olan fakat Kpss engeline takılan , yine son zamanlarda Kpss’den geçse bile mülakatlarda elemen . Yıllarca beklediği halde okuduğu alan için kontejyan açılmayan öğretmenleri öğretmenlikle hiç ilgisi olmayan meslek guruplarında görmek mümkün.

Öğretmen olduğu halde aynı sektörde kendisinden daha alt seviyede işverenlerce yönetilen , daha az paralara çalışan kişilerin bileklerinde tozlanan altın bileziği parlatmak , insanların daha çok öğrenmesini öte yandan öğretmenlerin öğreterek yetkinliklerinin arttırmasını sağlayan girişimler ülke çapında eğitime önem veren herkesi sevindiriyor.

Bu girişimler her ne kadar yaygın olmasa da var olan sistemlerin kullanılabilirliğinin arttırılması ülkece eğitimli bireylerin sayısının çoğalması için önem arz ediyor. Öğretmenlerin özel ders verebilecekleri bir ortamı internet dünyasında vareden ozelderslistesi.com bu sistemlerden biri. Mevcut sistemlerin içinde bir öğretmenin ve öğrencinin internet ortamında ihtiyaç duyacağı tüm kriterleri karşılayan sistem ders almak isteyen öğrenci ile ders vermek isteyen öğretmeni birbiriyle buluşturuyor.

Diplomaları ve öğretmenlik kariyerleri incelenen öğretmenler daha önce belirlenen ücet skalası mukabilinde siteye kaydolarak ders almak isteyen öğrencilerle irtibata geçebiliyor. Öğretmenlerin CV lerinin ve varlıklarının sektörün baskın otoriteleri tarafından keşfedilmesi , öğrencilere ulaştırılması konusunda reklam çalışmaları ve bildirimleri planlı bir şekilde yürüten ozelderslistesi.com adeta karanlığa bir mum yakıyor.

Siz de öğrencisiyle buluşmak isteyen öğretmen , öğretmeniyle buluşmak isteyen bir öğrenciyseniz siteye ücretsiz  üye olarak eğitim ve kariyer hayatınıza şans tanıyabilirsiniz.