Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 389 0

Oyun Başlasın Türkiye !

Bu slogan Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin espor turnuvasının sloganı. Espor etkinlikleri kapsamında düzenlenen PUBG mobile turnuvası dün başladı. 100 kişilik 3 gruptan oluşan toplam 300 kişi en son hayatta kalan olmak için ter dökecek. Turnuva sonunda çeşitli seminerler düzenlenecek. Büyükşehir Belediyesi ayrıca, katılımcılara sürpriz hediyeler dağıtacak. Turnuvaya katılmak için yaş sınırı bulunmuyor. Turnuvaya http://www.oyunbaslasin.com/ adresinden ücretsiz katılınabilir.

Neden PUBG Mobile ?

PUBG mobile 2017 yılında geliştirildiğinden beri fark yarattı. Oyun daha önce tanınmış hiç bir oyunun yapmadığı Battle Royale modu ile oyunseverlerin gönlünde yer etti. Gerçek savaş stratejilerinin geliştirilebildiği oyun uluslararası turnuvalarda kan dökmeden en iyi savaş stratejilerini geliştiren kişilerin tespit edilmesi için imkan sağlıyor.

Bir adaya bırakılan 100 savaşçı maksimum 4 er kişilik timler halinde birbiriyle çatışıyor. Timlerin içerisinde en son hayatta kalan oyunu kazanıyor. Oyun gerçek bir savaş ortamı yarattığı için espor faaliyetlerinin vazgeçilmezi oluyor.